Aerial yoga, znana również jako anti-gravity yoga, nawiązuje do beztroski dzieciństwa: huśtania na huśtawkach, trzepakowych akrobacji i drzemek w hamaku. Wspaniała zabawa łączy się tu z całym spektrum korzyści płynących z praktyki bardziej klasycznych odmian jogi: korzystając ze wsparcia bezpiecznych chust, łatwiej jest wejść w pozycje rozwijające siłę, gibkość i równowagę. Na poziomie psychologicznym, aerial yoga pomaga wyzbyć się lęku wysokości i... zrealizować marzenia o lataniu.

Dla bezpieczeństwa i komfortu, ćwicz:

• w spodniach za kolano i bluzce z rękawkami: bez zamków błyskawicznych i sprzączek

• bez pierścionków, zegarków, kolczyków, naszyjników i innych ostrych przedmiotów

• bez makijażu

Liczba hamaków na sali jest ograniczona: koniecznie zapisz się na zajęcia!


ZAPISY ZA ZAJĘCIA AERIAL YOGA

1. Osobiście u instruktorów. Po zajęciach zgłaszają im Państwo, że chcieliby Państwo przyjść na dane zajęcia w kolejnym tygodniu a oni wpisują Państwa na listę,

2. Poprzez grupę "Aerial Yoga w Klubie Impuls Fitness Gdańsk" na facebooku:

- dołączają Państwo do grupy,

- dodają Państwo kolejny numer i swoje IMIĘ w komentarzu pod postem dotyczącym danych zajęć, np. "1. Kasia", "2. Maja",

[Posty dotyczące zajęć w nadchodzącym tygodniu będą się pojawiały na grupie w każdą niedzielę o godzinie 18:00]

3. Poprzez sms na numer 600-721-908, o treści "DATA IMIĘ I NAZWISKO", np. "14 KWIETNIA ZUZIA KOWALSKA". Następnie dostają Państwo sms zwrotny z potwierdzeniem zapisu- o ile są jeszcze miejsca.

Rezerwację miejsca można odwołać na facebooku lub sms-em najpóźniej do godziny 19:00 dnia poprzedniego zajęcia. Nieprzyjście na zajcia bez odwołania rezerwacji (czyli zablokowanie miejsca innej osobie) skutkować będzie zamrożeniem możliwości zapisania się na zajęcia przez 2 tygodnie.